bakaláři

Spouštíme BAKALÁŘE

Vážení rodiče,

od března 2021 uvádíme do provozu webovou aplikaci elektronického školního systému Bakaláři, která Vám umožní kdykoliv v průběhu dne nahlédnout do našeho školního informačního systému.

Elektronická žákovská knížka zcela nahradí papírovou žákovskou knížku.

Každý žák a rodič obdrží do konce týdne od třídních učitelů své originální uživatelské jméno a heslo, pomocí kterého jsou mu zpřístupněny informace a nastavena uživatelská práva.

Přístup do webové aplikace:

Bakaláře můžete využívat i na svých mobilních zařízeních. Aplikaci „Bakaláři Online“ stáhnete zdarma na Google Play nebo v App storu.

Stručný návod k obsluze:

V případě problémů s přihlášením do systému, obsluhou aplikace nebo máte-li nějaké dotazy, kontaktujte prosím třídní učitele nebo vedení školy.

Věříme, že Vám elektronická žákovská knížka umožní mít lepší přehled o průběžných výsledcích Vašich dětí a přispěje především v této složité době k lepší informovanosti mezi školou a rodiči.

Mgr. Tomáš Brňovják, ředitel školy