POKYNY PRO ODBĚR OBĚDŮ V DOBĚ NEMOCI

První den nemoci žáka si mohou rodiče odebrat oběd ve školní jídelně pouze v době 10,00 – 10,30 hod. nebo dát jídlonosič ráno na vozík v jídelně a do 13,30 hod. odnést. Další možností je donést nádoby ráno ze zadní strany budovy (od rampy) a od 11 hod. vyzvednout.
Výjimečně může být jídlo v průběhu výdeje obědů vydáno do jednorázového boxu, který poskytne školní jídelna.

Od února 2021 se upravuje kalkulace ceny pro „cizí strávníky“ z 55 Kč na 56 Kč

Ceny u žáků zůstávají stejné 7-10 let 24 Kč, 11-14 let 26 Kč a od 15 let 28 Kč

Zařazení do kategorií je dle věku, který žák dosáhne během školního roku.

Odhlašování / změna  objednaných obědů z 1 na 2

– Obědy je možné odhlašovat (den předem do 13:30 hod)

– Obědy č. 1 je možné měnit na č. 2 pouze v předcházejícím týdnu (do pátku 13:30 hod)

– V přehledu objednávek je možné sledovat, který oběd je objednán a zda dítě oběd odebralo.

Projekt Ovoce a zelenina do škol a projekt Mléko do škol 2019/2020:

Tak jako v minulém školním roce je naše škola je zapojená do školního projektu EU „Ovoce a zelenina do škol“ a „Mléko do škol“.

Žáci budou dostávat zdarma každou středu (popř. čtvrtek) ovoce, zeleninu nebo mléko, mléčný výrobek. Druh výrobku i množství si určuje dle zadaných kritérií dodavatel, kterým je Ovocentrum Valašské Meziříčí.

Pokud to nesní ve škole, musí si vzít domů.