1. – 16. 11.      Srovnávací testy SCIO z ČJ, M, OSP

                        Účast :             žáci 9. A, 9. B

                        Zodpovídá :    Martinková + TU

 7. 11.              Archeologie Valašska

                        Účast :             žáci 6. A

                        Místo:              Zámek Kinských Valašské Meziříčí

                        Čas :                7:20 – 10:30   

 Zodpovídá :    Pollaková

7. 11.            Literární beseda

                        Účast :             žáci 7. A

                        Místo:              Knihovna Valašské Meziříčí

                        Čas :                7:40 – 10:30   

 Zodpovídá :    Dopiráková, žáci si platí autobus 20 Kč

8. 11.             Beseda s policií ČR

                        Účast :             žáci 2. A, 2. B

                        Místo:              třídy 2. A, 2. B

                        Čas :                2. A 8:30 – 9:15, 2. B 9:30 – 10:15

Zodpovídá :     Nohavicová, Hyjánková

16. 11.          Archeologie Valašska

                        Účast :             žáci 6. B

                        Místo:              Zámek Kinských Valašské Meziříčí

                        Čas :                7:20 – 10:30   

 Zodpovídá :    Pollaková

16. 11.            Literární beseda

                        Účast :             žáci 7. B

                        Místo:              Knihovna Valašské Meziříčí

                        Čas :                7:40 – 10:30

                        Zodpovídá :    Dopiráková

17. 11.            Státní svátek- Den boje za svobodu a demokracii.  

18. 11.             Ředitelské volno

21. 11.             Divadlo- Pověsti pro štěstí

                        Účast :             žáci 4. A, 4. B

                        Místo :             Valašské Meziříčí

                        Čas :                9 – 11 hod.

Zodpovídá :     Čížová

21. 11.                                    Divadelní představení

                        Účast :             žáci 6. A, 6. B, 7. A, 7. B

                        Místo :             KZ Valašské Meziříčí

                        Čas :                7:40 – 10:30

                        Zodpovídá :    Sobotková, žáci platí 60 Kč + autobus

22. 11.            Pythagoriáda- okresní kolo

                        Účast :             úspěšní řešitelé školního kola

                        Místo:              Vsetín – ZŠ Rokytnice

                        Čas :                8 – 11 hod.

                        Zodpovídá :    Martinková

23. – 24. 11.   TV s O. Koňaříkem

Účast :             žáci 1. stupně

                        Místo:              Tělocvična ZŠ Zašová

                        Čas :                8 – 12 hod.

                        Zodpovídá :    Čížová

24. 11.             Provozní porada a pedagogická rada:

                        Účast:              všichni učitelé

Místo:             Sborovna                   

Čas :                13:45 – 15:45 hodin

25. 11.            Čtecí dílna

Účast :             žáci 1. A, 1. B, 2. A, 2. B, 3. A, 3. B

                        Místo:              ŠD ZŠ Zašová

                        Čas :                1. r. 8:30 – 9:30, 2. r. 9:30 – 10:30, 3. r. 10:30 – 11:30

                        Zodpovídá :    Brabcová

30. 11.            Divadlo- Pipi dlouhá punčocha

Účast :             ŠD a ŠK 1. stupeň

                        Místo:              Divadlo Zlín

                        Čas :                12:30 – 17:30

                        Zodpovídá :    Opálková

1. 12.               Informace o prospěchu a chování žáků za I. čtvrtletí šk. roku 2022/2023

                        Účast:              všichni učitelé

Místo:             třídy ZŠ Zašová                     

Čas :                I. st. 15:00 – 16:30 hodin, II. stupeň 15:30 – 17:00 hodin