☎ 571 634 020 | ✉ zszasova@zszasova.cz

Základní škola ZAŠOVÁ
okres Vsetín

zapis

Zápis do 1. ročníku

Rok se s rokem sešel a my jsme v naší základní škole opět přivítali budoucí prvňáčky.

Přišli s úsměvem na rtech, slavnostně oblečeni a plni očekávání. Předvedli nám spoustu básniček, písní, znalost pohádek i poznávání obrázků. Ukázali, že se umí orientovat v barvách, geometrických tvarech i v počítání. Na pracovních listech pak zkoušeli napodobit různé křivky, tvary a také rozlišit číslice od písmen.

Za svou práci, odvahu a snahu obdrželi drobné dárečky.

Doufáme, že se dětem ve škole líbilo a už se těší na začátek nového školního roku.

                                                    PaedDr. S. Nohavicová                                                                                                                            Mgr. L. Hyjánková

Sdílet příspěvek: