☎ 571 634 020 | ✉ zszasova@zszasova.cz

Základní škola ZAŠOVÁ
okres Vsetín

zapis-do-1-tridy

Zápis do prvního ročníku

     Ve středu 10. dubna naše škola otevřela své dveře budoucím prvňáčkům.

Žáci z 8. a 9. tříd je u vchodu kamarádsky přivítali a doprovodili je do třídy, kde se mohly pochlubit, jak umí kreslit.

     Při čekání na další úkoly si krátily čas činnostmi na interaktivní tabuli a didaktickými hrami.

     U zápisu se děti při krátkém rozhovoru představily, přednesly básničku nebo písničku. Opakovaly si počítání do 10, poznávání barev, geometrických tvarů i znalost českých pohádek. Hravou formou na závěr splnily jednoduché grafomotorické úkoly. Paní učitelky si u daných činností všímaly řečového projevu a správného držení tužky. Za dobře odvedenou práci a píli, si v batůžku s logem naší školy odnesly pár dárků.

     Budoucím školáčkům děkujeme za odvahu a věříme, že na tento den budou rádi vzpomínat.

       Kolektiv učitelek 1. stupně

Sdílet příspěvek: