skola-vola-3d51e

Základní informace k 1. září

Vážení rodiče, milí žáci,

1. 9. 2021 v 7:40 hodin slavnostně zahájíme nový školní rok 2021/2022. Chceme věřit, že bude méně komplikovaný než ten loňský.

1. září budou žáci ve škole zhruba 1 vyučovací hodinu.

První den se žáci nebudou přezouvat, bude jim přidělena šatní skříňka.

Ve společných prostorech školy je nutné nosit ochranný prostředek dýchacích cest.

Školní družina  bude 1. 9. v provozu od 8:30 do 15:30 hodin.

Oběd na 1. 9. je nutné  přihlásit: jidelna@zszasova.cz; 571 634 057

Na počátku školního roku proběhne 3x po sobě preventivní screeningové testování žáků. (1., 6. a 9. 9.)

Testovat se nemusí děti, které mají řádně dokončené očkování nebo neuběhlo 180 dnů od prodělané nemoci COVID-19 (tuto skutečnost potřebujeme doložit). Testování ve škole lze také nahradit platným negativním testem z odběrového místa (nutno doložit).

Žákům, kteří mají pozitivní výsledek testování, je zakázána osobní přítomnost na vzdělávání.

Pokud žák testování neabsolvuje a nevztahuje se na něj příslušná výjimka z testování, bude se moci účastnit prezenčního vyučování a dalších aktivit ve škole, školní družině a školním klubu pouze za dodržení přísnějších režimových opatření:

– povinnost nosit ochranu dýchacích cest po celou dobu pobytu ve škole

– zákaz cvičit ve vnitřních prostorách

– zákaz zpěvu

– při konzumaci potravin a nápojů musí sedět v lavici

Krásný zbytek prázdnin a úspěšný start do nového školního roku!