☎ 571 634 020 | ✉ zszasova@zszasova.cz

Základní škola ZAŠOVÁ
okres Vsetín

vrtule

Vrtule – svět poznání a her

V pátek 17. 5. navštívilo 42 dětí školní družiny Vrtuli – svět poznání a her ve Valašském Meziříčí. Vrtule v dětech podporuje svět hraní, učení se, fantazii a kreativitu. Děti si mohly zahrát deskové a postřehové hry, záludné hlavolamy, s baterkou prozkoumat spletitá zákoutí Krtkova bludiště, vidět svět optických klamů a zrakových iluzí… Originální expozice děti vtáhla do rozmanitých tajuplných světů plných objevování a inspirace. Děti strávily příjemně a užitečně čas při hraní, tvoření a učení se zážitkem za podpory Šablon I. OP JAK.

                                                                                            Vychovatelky M. Matušová, B. Slavíčková

Sdílet příspěvek: