☎ 571 634 020 | ✉ zszasova@zszasova.cz

Základní škola ZAŠOVÁ
okres Vsetín

penize-uspory-finance-kalkulacka-prasatko-domacnost-1

Vrácení části úplaty za školní družinu a školní klub

Vzhledem ke skutečnosti, že od 14. 10. 2020 došlo k uzavření škol a tím byl přerušen nebo omezen provoz školní družiny a školního klubu po dobu delší než 5 dnů, bude úplata za školní družinu a školní klub pro školní rok 2020/2021 poměrně snížena o počet dnů, ve kterých děti toto zařízení nemohly navštěvovat.

Vzniklý přeplatek bude zaslán nejpozději do 31. 12. 2020 bankovním převodem na bankovní účet, ze kterého je dítěti hrazeno stravné ve školní jídelně.

V případě, že chcete vrátit přeplatek na jiný účet, zašlete, prosím, písemnou žádost s uvedením jména, příjmení, třídy dítěte a  bankovního spojení, kam chcete přeplatek zaslat. Žádost zasílejte na e-mailovou adresu: ludmila.nohavicova@zszasova.cz nejpozději do 15. 12. 2020.

Dětem, za které jsou obědy hrazené složenkou na poště, bude přeplatek předán v hotovosti spolu s návratkou k potvrzení.

Mgr. Tomáš Brňovják, ředitel školy                         

Sdílet příspěvek: