☎ 571 634 020 | ✉ zszasova@zszasova.cz

Základní škola ZAŠOVÁ
okres Vsetín

odm2

Velký úspěch Terezy Riedlové na Olympiádě dětí a mládeže

Žákyně Základní školy Zašová, Tereza Riedlová, dosáhla velkého úspěchu na zimní Olympiádě dětí a mládeže, která se konala v Královéhradeckém kraji ve dnech 22. – 26. 1. 2023. Terka reprezentovala Zlínský kraj v biatlonu a závody se konaly v biatlonovém areálu ve Vrchlabí. Prvním závodem byl sprint na 4 km volnou technikou, ve kterém Terce o sekundu uteklo 3. místo a obsadila čtvrtou pozici. Chuť si ovšem spravila hned následující den v závodě s hromadným startem na 5 km klasickou technikou, ve kterém si dojela pro zlatou medaili. Posledním závodem byla štafeta na 3x 2 km volnou technikou, ve které si v tandemu s Natálií Švecovou a Elou Mičolovu holky dojely pro bronzové medaile. Během uvedených tří závodů Terka absolvovala celkem 6 střeleb a 30 ran, přičemž neminula ani jeden terč.

Terce moc gratulujeme a přejeme spoustu úspěchů v další sportovní kariéře.

Sdílet příspěvek: