☎ 571 634 020 | ✉ zszasova@zszasova.cz

Základní škola ZAŠOVÁ
okres Vsetín

105270_paleta-malirska-standart--22cm

Úspěch ve výtvarné soutěži

Podzimní výtvarná soutěž s tématy „DRACI/PLODY PODZIMU“

V tomto školním roce jsme se zapojili do výtvarné soutěže, kterou pořádalo Středisko volného času Rožnov pod Radhoštěm. Děti měly libovolnou technikou nakreslit či namalovat obrázek na témata draci a plody podzimu. Inspiraci jsme mohli čerpat z podzimní přírody nebo vlastní fantazie. K tématu Plody podzimu jsme si zvolili kresbu suchými pastely: zátiší – Dýně. Téma Draci pojali žáci individuálně podle vlastní fantazie, stejně tak i techniku.

Této výtvarné soutěže se zúčastnili žáci 5. a 6. třídy. S velkými obtížemi jsme vybrali ty nejpodařenější, které jsme do soutěže zaslali. Nejúspěšnější nakonec byla Štěpánka Halaštová z 5. třídy, jejíž kresba draka byla v 2. kategorii (Děti z I. st. ZŠ) této soutěže oceněna.

Předání cen proběhlo 3. listopadu  v sále Střediska volného času v Rožnově pod Radhoštěm. Děti, jejichž výtvory byly oceněny, si odnášely diplom a zajímavé ceny.

Štěpánce moc gratulujeme! A všem  ostatním přejeme spoustu radosti z tvoření a hodně zdaru při další výtvarné práci.

                                                                                                             

Mgr. Lenka Garaiová

Sdílet příspěvek: