☎ 571 634 020 | ✉ zszasova@zszasova.cz

Základní škola ZAŠOVÁ
okres Vsetín

OAJ

Úspěch v okresním kole OAJ

Dne 14. března se naši nejúspěšnější soutěžící školního kola anglické olympiády zúčastnili okresního kola ve Valašském Meziříčí. Ve tvrdé konkurenci 31 účastníků v mladší a 29 účastníků ve starší kategorii si žákyně ZŠ Zašová vedly znamenitě. Po poslechové a čtecí části soutěže se dostaly mezi finalisty a mohly své jazykové schopnosti ukázat také v disciplíně „Speaking“.

V mladší kategorii se podařilo Kristině Trčkové z 6.A vybojovat celkově skvělé
3. místo a ve starší kategorii Natálie Korytárová z 9.A obsadila pěkné 8. místo.

Děvčatům moc děkujeme za úspěšnou reprezentaci naší školy, blahopřejeme k výborným výsledkům a přejeme hodně štěstí v jejich studiích nejen anglického jazyka.

Darina Sikorová

Sdílet příspěvek: