☎ 571 634 020 | ✉ zszasova@zszasova.cz

Základní škola ZAŠOVÁ
okres Vsetín

recitace- náhledový obr.

Úspěch našich žáků v recitační soutěži

Dne 24. února se v Kulturním zařízení ve Valašském Meziříčí konalo okrskové kolo recitační soutěže. Z naší školy se zúčastnilo celkem 7 žáků, z toho se dvě naše žačky se umístily na „bedně“. Byly to Ludmila Maliňáková, která ve své kategorii zvítězila a Martina Hladíková, která obsadila krásné 2. místo. Děvčata si vybojovala postup do okresního kola, které se bude konat 30. března v Rožnově pod Radhoštěm.  Všem zúčastněným žákům děkujeme za reprezentaci školy a postupujícím gratulujeme a přejeme hodně štěstí v okresním kole!

Soutěžící : 1.B Martina Hladíková, 1.A Terezie Dřímalová, 2.A Jakub Mikolajek, 3.B Jolana Žáčková,    4. Anna Dřímalová, 5.A Barbora Pavelková a 9. Ludmila Maliňáková.

Mgr. Pavlína Čížová

Sdílet příspěvek: