☎ 571 634 020 | ✉ zszasova@zszasova.cz

Základní škola ZAŠOVÁ
okres Vsetín

badmin

Úspěch našich žáků v badmintonovém turnaji

Ve čtvrtek 19. dubna jsme se vypravili s pěti žáky naší základní školy na badmintonový turnaj do Růžďky. A nutno říci, že se nám dařilo opravdu skvěle.

V celkovém pořadí, bez rozdílu kategorií, se na bronzové příčce umístila Eliška Křenková a Kristýna Těhanová, spadající do mladší kategorie, se dokonce stala celkovou vítězkou turnaje! Poté následovalo vyhodnocení dle jednotlivých kategorií (hodnotili se společně hoši i dívky v mladších a starších žácích). V mladší kategorii, 6. a 7. ročník, tedy vyhrála Kristýna Těhanová a na třetím místě skončil Honza Brňovják. V kategorii starších žáků a žákyň, 8. a 9. ročník, obsadila skvělé druhé místo Eliška Křenková. Také další naši žáci podávali během turnaje velmi dobré výkony. Turnaje se zúčastnili: Kristýna Těhanová, Jan Brňovják, Juraj Konkoľ, Eliška Křenková a Maxmilián Jakeš. Všem žákům děkujeme za výbornou reprezentaci školy a věřím, že v dalších soutěžích, které nás ještě do konce školního roku čekají, se nám bude opět dařit.

Mgr. Tomáš Brňovják

Sdílet příspěvek: