☎ 571 634 020 | ✉ zszasova@zszasova.cz

Základní škola ZAŠOVÁ
okres Vsetín

McDonald cup

Úspěch mladých fotbalistů v okresním kole McDonald’s cupu

Ve čtvrtek 4. května se za krásného počasí konalo na stadionu ve Valašském Meziříčí okresní kolo žáků 1. – 3. tříd ve fotbalovém turnaji McDonald’s cup. Po vítězství v předchozím kole se ho zúčastnili i naši žáci. Soupeřem o jediné postupové místo do krajského kola jim byly tyto školy: ZŠ Zubří, ZŠ Trávníky Vsetín, ZŠ Velké Karlovice a ZŠ Sychrov Vsetín. Naši kluci postupně zdolali ZŠ Trávníky 6:1, ZŠ Zubří 4:1 a ZŠ Sychrov5:1. V závěrečném zápase se utkali o postup s žáky ZŠ Velké Karlovice. Proti fyzicky zdatnějším protivníkům kluci statečně bojovali, ale bohužel to nestačilo a svému soupeři podlehli 0:5. Celkově jsme tedy obsadili krásné druhé místo a odvezli si pohár a stříbrné medaile. Klukům děkujeme za skvělou reprezentaci školy a celku ZŠ Velké Karlovice přejeme hodně úspěchů v krajském kole, kde budou reprezentovat náš okres.

Mgr. Tomáš Brňovják

Sdílet příspěvek: