☎ 571 634 020 | ✉ zszasova@zszasova.cz

Základní škola ZAŠOVÁ
okres Vsetín

Image

Inspirační hodina tělocviku s okresním trenérem FAČR

Pomalu se stává tradicí, že čas od času navštíví naší školu FAČR Okresní fotbalový trenér mládeže Ondra Koňařík a zpestří žákům hodiny tělesné výchovy netradičními sportovními činnostmi. Během dvou listopadových dopolední se tak setkal se všemi třídami prvního stupně.

Například ve 2. ročníku byly na programu různé míčové aktivity a žáky velmi pobavila hra Na piráty, kterou hráli v různých obměnách. Celá hodina se dětem moc líbila a bylo vidět, že práce s dětmi baví a naplňuje i pana Koňaříka.

Doufáme, že tato návštěva nebyla poslední a pan trenér nás opět někdy navštíví.

Ještě jednou DÍKY, pane Koňaříku!

                                                              Vyučující 2. ročníku

Sdílet příspěvek: