☎ 571 634 020 | ✉ zszasova@zszasova.cz

Základní škola ZAŠOVÁ
okres Vsetín

dscf7345

Tajemná šifra myšky Zašky

Přinášíme zajímavý tip na jarní prázdniny – hru pro školní děti „Tajemná šifra myšky Zašky“, která startuje již tuto neděli.

Zaška vás pomocí interaktivní mapy provede po několika místech v Zašové a Veselé, na kterých budou ukryty úkoly a šifry. Jejich rozklíčováním získáte indicie k odemčení zámků na vaší cestě k pomyslnému pokladu, cíli hry. A co vás čeká v cíli? Kromě pocitu, že jste strávili čas v přírodě a ještě k tomu zábavně, tak všechny děti, které hru dohrají, tj. odkryjí závěrečnou šifru, dorazí do virtuálního cíle a pošlou své selfie ze všech míst, získají sladkou odměnu a deset vylosovaných i upomínkový předmět. 

Informace o hře: https://www.zasova.cz/jarni-hra-pro-deti a u paní Marcely Janišové.

Sdílet příspěvek: