☎ 571 634 020 | ✉ zszasova@zszasova.cz

Základní škola ZAŠOVÁ
okres Vsetín

logo (1)

T – Mobile běh

Na počest založení Mezinárodního olympijského výboru se od roku 1987 celosvětově pořádá Olympijský den. V českém prostředí se tento den slaví běžeckými závody T – Mobile Olympijský běh.

Byl hezký červnový den, přesněji 19. 6. 2024 a za školou v Zašové se konal T- Mobile Olympijský běh. Délka závodu byla pro první stupeň 500 m a pro druhý stupeň 800m. Běželo se popořadě od 1. třídy po 9. třídu. Trať vedla parkem nad školou, kolem rozhledny a koncovka byla na atletickém oválu. Byla to skvělá akce, která nám zpestřila konec školního roku. Jako odměnu jsme dostali Raw energy chutnou tyčinku. Děkujeme za tento skvělý závod, bylo to super.

Honza (běžec) a Vojta (fanoušek), 8.B

Sdílet příspěvek: