Střípky ze školního výletu 9. třídy do Prahy

Část žáků 9. ročníku se ve středu a čtvrtek 14. a 15. června zúčastnila dvoudenního výletu do Prahy a toto jsou jejich postřehy:

„Nejlepší byl hostel Elf, vše tam bylo upravené a doplněné směšnými obrázky na dveřích, na večeři jsme si dali kebaby, byly velmi dobře udělané, snídaně byla trošku chorá.“

Adam

„U únikovky v Questerlandu se mi nejvíce líbilo, že jsem nikdy nevěděl, co mám čekat. Celá únikovka o krádeži byla super i přesto, že jsem byl podělaný strachy. Líbil se mi i Žižkov.“

Štěpán

„V Praze se mi nejvíce líbila Neviditelná výstava a únikovka.“

Kája P.

„V Praze se mi nejvíce líbil muzikál Slunce, seno, jahody a Neviditelná výstava.“

Kája Ř.

„Jediný čas, kdy si mohly odpočinout mé oči, byla Neviditelná výstava. Procházeli jsme bytem, ulicí i lesem a všude byla naprostá tma. Na závěr výstavy jsme si vyzkoušeli, jaké to je sedět u baru a nic nevidět, ani láhev, z které pijeme. Líbilo se mi také ubytování.“

Kryštof

„Na výletě jsem si nejvíce užil muzikál, únikovku a wolt.“

Láďa

„V Lucerně (v pasáži) jsme se byli podívat na sochu obráceného koně. Kůň byl přivázaný lany za nohy ke stropu. Zajímavý a trochu zvrácený byl nápad posadit jezdce na břicho koně.“

Martin

„Monumentální socha Jana Žižky na Vítkově překvapila svým rozměrem a umístěním v prostoru, kde by se mohly konat závody, ale také umístěním v přírodě, kde bychom ani nepoznali, že jsme v Praze.“

Marek

„Nejvíce nás překvapil muzikál Slunce, seno, jahody, který byl místy vtipný. Přestávka po první části byla dobře umístěná, abychom se protáhli a koupili si pití. Všichni si mysleli, že to bude nudné, pro snoby, ale byli jsme velmi mile překvapeni, že tomu tak nebylo.“

Lukáš