☎ 571 634 020 | ✉ zszasova@zszasova.cz

Základní škola ZAŠOVÁ
okres Vsetín

hurá-na-prázdniny-banner

Škola končí, život začíná

30. červen je pro mnohé lidi obyčejným všedním dnem, pro některé žáky znamená začátek prázdnin, ale pro deváťáky je velmi významný. Znamená konec jedné velké životní etapy, kdy po devíti letech opouštějí svoji základní školu.  Někteří se nemohou dočkat, jiným ukápne slzička. Na každém konci je ale krásné to, že něco nového začíná.

Milí vycházející žáci,

přejeme Vám šťastné vykročení do nové životní etapy, hodně spokojenosti a úspěchů v dalším studiu, ať se vám podaří vše, co plánujete v životě dokázat. Budeme rádi, když si na svoji základku někdy vzpomenete a přijdete nás navštívit.

Všem ostatním přejeme krásné prázdniny a 1. září se těšíme na shledanou!

Sdílet příspěvek: