☎ 571 634 020 | ✉ zszasova@zszasova.cz

Základní škola ZAŠOVÁ
okres Vsetín

4236b

Pasování prvňáčků na čtenáře

Na dnešní dopoledne se děti netrpělivě těšily. V úterý 14. 6. konečně nastala ta chvíle, kdy jsme společně navštívili obecní knihovnu. Čekalo nás slavnostní pasování na čtenáře.

Paní knihovnice Veronika Koňaříková nás mile přivítala a uvedla do knihovny. Tam děti nejprve předvedly své čtenářské dovednosti a složily slib čtenáře. Poté byly pasovány na čtenáře, obdržely šerpu, krásnou knížku a průkazku do knihovny. Na konci naší návštěvy si děti mohly ještě celou knihovnu projít, prohlédnout si knížky, které se jim líbí a zeptat se na všechno, co je zajímá.

Závěrem bychom chtěli moc poděkovat nejen paní Koňaříkové, ale také paní Janišové, která celou naši akci fotografovala.

                                                                           Učitelky 1. ročníku

Sdílet příspěvek: