☎ 571 634 020 | ✉ zszasova@zszasova.cz

Základní škola ZAŠOVÁ
okres Vsetín

atletika

Olympijský víceboj – 1. stupeň

V  rámci Olympijského diplomu absolvují děti pod vedením svého učitele v průběhu školního roku při hodinách tělocviku 8 disciplín (1. Hluboký předklon, 2. T-běh, 3. Sedy-lehy na 1 minutu, 4. Postoj čápa, 5. Sprint 60 m, 6. Běh na 500 m, 7. Skok z místa, 8. Hod basketbalovým míčem). Na základě výsledků pak dostanou na konci školního roku diplom, který jim prozradí, jaké jsou jejich pohybové předpoklady a ve kterých sportech by měly být šikovné.

Začátkem května žáci prvního stupně závodili v  rychlostním i vytrvalostním běh na školním hřišti a případně  mohli plnit další disciplíny.

Sportovcům děkuji za předvedené výkony.

Šárka Hendrychová, Beata Slavíčková

Sdílet příspěvek: