☎ 571 634 020 | ✉ zszasova@zszasova.cz

Základní škola ZAŠOVÁ
okres Vsetín

OAJ

Olympiáda v anglickém jazyce

Na naší škole se v únoru konalo finále olympiády z anglického jazyka, které navázalo na předvánoční první kolo. Celkem se tohoto školního kola soutěže zúčastnilo 44 žáků, kteří poměřili své jazykové schopnosti v poslechu, čtení s porozuměním textu a mluveném slovu.

V mladší kategorii (6. -7.) se na děleném třetím místě, se stejným počtem bodů umístili žáci 7. B Jan Pokorný a Šimon Stolař, druhé místo putuje do 7. A k Michalu Tichému a první místo se ztrátou jediného bodu získala KRISTINA TRČKOVÁ z 6. A.

Ve starší kategorii obsadila třetí místo Veronika Maňasová z 8. B, na druhé místo se probojoval Jiří Pšenica z 8. B a prvenství mezi žáky osmých a devátých tříd ve tvrdé konkurenci 31 účastníků získala NATÁLIE KORYTÁROVÁ z 9. A.

Všem účastníkům soutěže v anglickém jazyce srdečně blahopřejeme a přejeme hodně elánu do poznávání dalších krás tohoto jazyka.

Vítězové každé kategorie budou naši školu reprezentovat v okresním kole dne 14. 3. ve Valašském Meziříčí. Držíme jim palce a přejeme mnoho úspěchů.

Darina Sikorová

Sdílet příspěvek: