sport od 22.11.

OKRESNÍ KOLO OVOV, 6. 4. 2022

Velmi sympatická, mistryně světa z roku 1997 v trojskoku,  Šárka Kašpárková  nás opět přivítala na OK OVOV na ZŠ Křižná ve Valašském Meziříčí.

Soutěžilo se v pětiboji – trojskok, švihadla (2min), hod medicinbalem, kliky (2 min), 1 km/ dribling (2min).

Naši sportovci vybojovali postupové 2. místo do KK OVOV družstev do Otrokovic.

Družstvo bojovalo ve složení – Marie Kocourková, Tereza Brňovjáková, Kateřina Hendrychová, Dorota Machová, Václav Svozil, Marek Petřek, Kryštof Němejc, Šimon Matula.

Další postupující do KK OVOV, kteří získali 1. místo v soutěži jednotlivců ve svém ročníku:

Šimon Nohavica (2010), Vojtěch Korábečný (2011), Natálie Korytárová (2007)

Závodníci z družstva získali také medailové umístění mezi jednotlivci:

Václav Svozil (1. místo, roč. 2007)

Šimon Matula (3. místo, roč. 2010)

Kateřina Hendrychová (1. místo, roč. 2009)

Dorota Machová (3. místo, roč. 2008)

Všem zúčastněným děkuji za reprezentaci školy a postupujícím přeji hodně úspěchů v krajském kole v Otrokovicích.

Šárka Hendrychová, Markéta Matušová