☎ 571 634 020 | ✉ zszasova@zszasova.cz

Základní škola ZAŠOVÁ
okres Vsetín

H

Ohlédnutí za HALLOWEENSKOU STEZKOU

V úterý 26. 10. 2021 ZŠ Zašová připravila pro děti Halloweenskou stezku.

Na školním hřišti bylo pro děti nachystáno sedm stanovišť, na kterých plnily úkoly, za které dostávaly sladké odměny ve formě bonbónů, lízátek, perníčků a teplý čaj.

Na stanovištích čekali upíři, čarodějnice, bílé paní, pavouci, duchové, vodník s bludičkou, královna, vlkodlak a smrtka s živým hadem. Děti si mohly projít zkouškou obratnosti a prolézt přes pavoučí síť nebo na koštěti překonávat čarodějnické překážky.

Zkouškou odvahy bylo vytáhnout pavouka ze slizu nebo se zavázanýma očima projít stezku bílé paní. U vodníka se děti mohly přesvědčit o své trpělivosti, vylovit si rybičku nebo nafouknout vodníkovi dušičku. U duchů proběhla zkouška přesnosti házením balónků na cíl. Pro nejmenší bylo připraveno hádání pohádek.

Také díky pomoci žáků deváté třídy se podařilo připravit dětem nevšední odpoledne.

Sdílet příspěvek: