☎ 571 634 020 | ✉ zszasova@zszasova.cz

Základní škola ZAŠOVÁ
okres Vsetín

DYNE

Ohlédnutí za Halloweenskou stezkou 2022

          V úterý 25. 10. 2022 ZŠ Zašová připravila pro děti Halloweenskou stezku.

          Letošní Halloweenská stezka začínala na školním hřišti, kde na startu na děti čekaly čarodějnice. Zde děti dostávaly kartičky a plnily první úkol. Na každém stanovišti dostávaly razítka za splněné úkoly. Na stezce bylo připraveno osm stanovišť, kde se děti setkaly s bílou paní, pavouky, vodníkem a vodnicí, čaroději, smrtkami, dýněmi a mrtvou nevěstou. Malí návštěvníci si mohli vyzkoušet házení balónků na terč z plechovek, se zavázanýma očima podle zvuku projít stezku bílé paní, chytání pavouků, přihrávku balónku florbalovou hokejkou do obří tlamy čarodějnice… Kromě stanovišť, kde si vyzkoušeli svou obratnost, také skládali obrázek podle čísel nebo obrázkové sudoku. Celá stezka, která byla vyznačena oranžovými krepovými značkami a lucernami se svíčkami, vedla až k rozhledně a kolem Orlovny zpět na hřiště. V cíli byly pro děti připraveny sladké odměny.

          Děkujeme žákům devátých tříd, kteří pomohli při organizaci zábavného halloweenského odpoledne a obci Zašová, která zakoupila dětem sladké odměny.

Vychovatelky ŠD a ŠK

Sdílet příspěvek: