slide_1

ODZNAK VŠESTRANNOSTI OLYMPIJSKÝCH VÍTĚZŮ (OVOV) – okresní kolo, 9. 4. 2024

Již tradičně organizuje okresní kolo OVOV  Šárka Kašpárková, mistryně světa v trojskoku z roku 1997. Vypravili jsme se do Valašského Meziříčí na ZŠ Křižná a pro závodníky byl připraven čtyřboj – trojskok, švihadla (2min), hod medicinbalem, leh – sedy.

Naši sportovci vybojovali  2. místo z celkového počtu šestnácti družstev a  postupují do krajského kola OVOV do Otrokovic. Družstvo bojovalo ve složení – Lucie Hajdová, Sofie Hajdová, Barbora Krůpová, Natálie Žáčková, Petr Čech, Šimon Nohavica, Vojtěch Korábečný, Kryštof Riedel.

Další postupující do KK OVOV v soutěži jednotlivců ve svém ročníku:

Zuzana Machová (2012)- 1. místo, Viktor Pokorný (2011) – 1. místo,

Barbora Sobotková (2007) – 3. místo

Závodníci z družstva získali také medailové umístění mezi jednotlivci:

Sofie Hajdová (2. místo, roč. 2009)

Natálie Žáčková (1. místo, roč. 2011)

Vojtěch Korábečný (3. místo, roč. 2010)

Petr Čech (3. místo, 2009)

Všem zúčastněným děkujeme za reprezentaci školy a postupujícím přejeme hodně úspěchů v krajském kole v Otrokovicích.

Šárka Hendrychová, Markéta Matušová