tesime se

Návštěva předškoláků

Ve čtvrtek 25. 5. navštívily naši školu děti z mateřské školy – budoucí prvňáčci.

Nejprve se noví žáčci seznámili se svými třídními učitelkami, prohlédli si učebny a pozdravili se s panem ředitelem. Poté se děti rozdělily do dvou skupin, ve kterých  budou pracovat příští školní rok. Prostřednictvím pracovních listů a interaktivní tabule plnily celou řadu rozmanitých úkolů.

Dopoledne ve škole dětem zpříjemnila také malá svačinka, kterou jim připravily paní kuchařky.

Děti byly šikovné a práce ve třídě se jim líbila. Budeme se těšit na začátek školního roku.

S. Nohavicová a L. Hyjánková

tř. učitelky