rozh

Návštěva předškoláčků

Předškoláci přijali dne 6. června 2024 pozvání do školy. Na odpolední setkání doprovodili zvědavé děti také rodiče. Při této příležitosti se všem představily třídní učitelky a děti si rozdělily do tříd.

Budoucí spolužáci své třídy prozkoumali na vlastní oči. Vedle lavic, židlí a tabule na ně čekalo i něco navíc – činnosti s lesními zvířátky. Paní sova zadávala úlohy, které děti hravě zvládaly. Snaživě počítaly šišky, uhodly velikost zvířátek, nezalekly se labyrintu a s datlem rozlišovaly vyťukaný rytmus. Děti byly aktivní, ochotně spolupracovaly, a na závěr si tak vysloužily pochvalu i medaili lesního zvířátka.

Společný čas se naplnil. Zazvonil zvonec a příjemnému odpoledni byl konec. Paní učitelky se s dětmi srdečně rozloučily a těší se s nimi na nový školní rok.

Mgr. Emília Zabrucká a Mgr. Lenka Garaiová