☎ 571 634 020 | ✉ zszasova@zszasova.cz

Základní škola ZAŠOVÁ
okres Vsetín

florb

Naši žáci na florbalových turnajích

V tomto týdnu se konala na Základní škole Křižná ve Valašském Meziříčí okrsková kola ve florbale chlapců.

Nejprve se, v pondělí 6. listopadu, utkali mladší žáci. Našim klukům se příliš nedařilo a po dvou porážkách ve skupině, 1:4 se ZŠ Lešná a 3:4 se ZŠ Křižná, pro nás turnaj skončil. Naši školu reprezentovali: Vojta Korábečný, Kryštof Riedl, Kuba Pavelka, Tedeáš Mikula, Vašek Dořičák, Šimon Matula a Samuel Nohavica.

Ve středu 8. listopadu proběhl turnaj starších žáků. Zde se našim žákům vedlo o poznání lépe a po vítězství nad ZŠ Lešná a po porážce od ZŠ Vyhlídka jsme postoupili z druhého místa ve skupině do semifinále. Zde na nás čekal vítěz druhé skupiny, kluci ze ZŠ Šafaříkova. Ti byli nakonec nad naše síly a tak jsme do finále nepostoupili. Jelikož se o 3. místo nehrálo, obsadili jsme konečné 3. – 4. místo. Naši školu reprezentovali: Honza Brňovják, Peťa Čech, Pepa Molek, Vojta Šimčík, Juraj Konkol a Míša Tichý.

Tomáš Brňovják

Sdílet příspěvek: