☎ 571 634 020 | ✉ zszasova@zszasova.cz

Základní škola ZAŠOVÁ
okres Vsetín

SOUTĚŽ ROBOTIKA

Moravská regionální soutěž v robotice VEX IQ

Michal, Juraj (8.A) a Honza (8.B) se zúčastnili vzrušujícího příběhu o odvaze, umění a kolektivním úsilí, kde se postavili výzvě na Moravské regionální soutěži v robotice VEX IQ, která se konala na ZŠ Šafaříkova. Srdcem této soutěže bylo nejen soutěžit, ale především sdílet vášeň pro technologii a inovace. Závodní dráha plná otočných plošin, překážek a cílových linií se staly arénou našich kluků. Soutěž nabídla několik disciplín – individuální i skupinové výzvy, kde je společné úsilí a odhodlání kluků povýšilo na skvělé druhé místo v celé soutěži.

Blahopřejeme našim skvělým klukům a tento úspěch může být inspirací pro nás všechny.

K. Holčáková

Sdílet příspěvek: