education-5600987_1280

Mimořádné opatření – uzavření škol od 1. 3. 2021

Vážení rodiče,

vláda na svém jednání 26. února 2021 rozhodla, že vzhledem k vážné aktuální epidemické situaci se kromě stávajících opatření ve školství od příštího týdne uzavřou také

1. a 2. ročníky základních škol.

Všichni žáci ZŠ se budou od pondělí 1. března vzdělávat distanční formou.

O organizaci distanční výuky 1. a 2. ročníku Vás budou informovat třídní učitelky e-mailem.

V případě potřeby je možné domluvit si individuální konzultaci s učiteli.

Školní stravování: žáci 1. a 2. tříd mají obědy hromadně odhlášené. Pokud máte zájem, je možné obědy přihlásit a odebírat je do jídlonosičů z rampy (zadní strana budovy školy).

Obědy na pondělí 1. března je nutné přihlásit e-mailem na adrese: jidelna@zszasova.cz do neděle 28.2. do 17:00 hodin.

U ostatních žáků (3. – 9. ročník) na distančním vzdělávání se nic nemění- kdo měl obědy přihlášené, má je přihlášené i nadále.

Školní družina: není v provozu.

Rodiče mohou čerpat z důvodu uzavření škol ošetřovné. Výjimka se týká dnů školních prázdnin. Škola nevydává k ošetřovnému žádné potvrzení. Veškeré potřebné informace k ošetřovnému naleznete na webových stránkách: https://www.cssz.cz/aktualni-informace-k-osetrovnemu

Přejeme Vám hodně sil, trpělivosti a hlavně zdraví! Pokud budete mít jakékoliv dotazy, neváhejte se na nás obrátit.

Mgr. Tomáš Brňovják, ředitel školy

e-mail: zszasova@zszasova.cz