☎ 571 634 020 | ✉ zszasova@zszasova.cz

Základní škola ZAŠOVÁ
okres Vsetín

Turbaj přát

Mezinárodní fotbalový turnaj

Ve středu 27. září, jsme se za krásného počasí, zúčastnili na stadionu ve Valašském Meziříčí mezinárodního fotbalového turnaje s názvem „Turnaj přátelství“. O vítězství se utkalo celkem sedm škol. Kromě nás to byly školy z Valašského Meziříčí a také jeden zahraniční účastník, Základní škola Klačno z Ružomberku ze Slovenska.  

Týmy byly rozděleny do dvou skupin. Ve skupině „A“ se potkaly ZŠ Šafaříkova, ZŠ Vyhlídka, ZŠ Křižná a ZŠ Zašová. Ve skupině „B“ si společně zahrály ZŠ Žerotínova, ZŠ Salvátor a ZŠ Klačno. Z každé skupiny postoupily dva nejlepší týmy do semifinále. Našim klukům se turnaj příliš nevydařil a po třech porážkách jsme obsadili ve skupině poslední místo. Z vítězství se nakonec radoval jediný zahraniční účastník ZŠ Klačno, který si ve finále poradil se ZŠ Křižná. Třetí místo obsadila ZŠ Vyhlídka. Naši školu reprezentovali: Kristián Málek, Petr Chumchal, Honza Brňovják, Honza Pokorný, Pepa Molek, Ruda Baron, Luky Palát, Vojta Korábečný, Samuel Nohavica a Maty Blinka.

Tomáš Brňovják

Sdílet příspěvek: