depositphotos_90117060-stock-illustration-chil-friendly-skiing

Lyžařský výcvik 2. a 3. ročníku

V termínu od 5.1 do 11.1.2022 proběhl první turnus Lyžařského výcviku v lyžařském areálu v Bílé – Mezivodí, kterého se zúčastnilo 43 žáků 2. a 3. tříd. Lyžařský výcvik vedli instruktoři z řad pedagogů, výchovných pracovníků a rodičů.

Úplní začátečníci, kteří stáli na lyžích poprvé, se naučili lyžovat a pokročilí lyžaři vylepšili techniku. Žáci během výcviku zdokonalovali své dovednosti  a rozvíjeli své sportovní schopnosti.

Poslední den byl pro děti uspořádán závod, s vzhlášením výsledků a sladkou odměnou pro každého závodníka.

Děti si užily nejen radost z pohybu, ale také dobrý pocit z vlastního výkonu. Lyžařský výcvik byl příjemným zpestřením školního roku.

Děkujeme všem rodičům, kteří na svahu malým lyžařům pomáhali.

Fotky z lyžáku naleznete v naší fotogalerii- záložka na hlavní stránce- Lyžařský kurz 2. a 3. ročník

M. Matušová