depositphotos_90117060-stock-illustration-chil-friendly-skiing

Lyžařský výcvik 1. a 4. ročníku

Od středy 12.1.2022 učitelé a přátelé školy opět vyrazili s dětmi z 1. a 4. ročníku na lyžařský výcvik, který se opět odehrával ve Ski areálu Bílá – Mezivodí.

Na kurzu bylo celkem 43 dětí, z toho jsme měli mnoho začátečníků, ale i pokročilých. Děti byly pod vedením lyžařských instruktorů z řad učitelů, vychovatelů a rodičů.

Úplní začátečníci, kteří stáli na lyžích poprvé, se naučili lyžovat a pokročilí lyžaři pracovali na vylepšení své techniky. Žáci během výcviku zdokonalovali své dovednosti  a rozvíjeli své sportovní schopnosti.

Bohužel nám nehrálo vše do karet, tak jak bychom chtěli, díky situaci kolem covid -19 jsme lyžovali o jeden den méně, ale i tak shledáváme lyžařský výcvik velmi zdařilý.

V úterý 18.1.2022 jsme pro děti připravili za pomocí pana Podzemného závody, kde si děti mezi s sebou poměřily své nabyté dovednosti. Za své úsilí byly odměněny medailemi a sladkou odměnou. Děkujeme všem rodičům za jejich pomoc a ochotu.

Fotky z lyžařského kurzu si můžete prohlédnout v naší fotogalerii.

V. Brabcová