☎ 571 634 020 | ✉ zszasova@zszasova.cz

Základní škola ZAŠOVÁ
okres Vsetín

APE710ee1_20180114_101703

Lyžařský kurz žáků 2. stupně

Jako každý rok, tak i letos pro nás učitelé naší školy uspořádali lyžařský kurz. Od úterý 24. 1. do pondělí 30. 1. jsme každé ráno celí natěšení čekali na autobus, který nás vozil do různých skiareálů v Beskydech. První dva dny jsme strávili na Mezivodí, kde nás učitelé nejprve rozdělili do družstev a poté jsme se svými instruktory vyrazili na sjezdovku. Někteří se pomalu učili základy lyžování nebo jízdy na snowboardu a další si zase připomněli, co za celý rok stihli zapomenout. Lyžařský výcvik poté pokračoval na poněkud prudším svahu ve skiareálu Karolinka, kde jsme strávili další dva dny a stále jsme se zlepšovali. A po víkendu nás čekal poslední den na Soláni, který jsme si moc užili.

Ti z nás, kteří úvodní den stáli na lyžích nebo na snowboardu vůbec poprvé se naučili základy techniky a již sjedou bez problémů jakýkoliv svah a my ostatní jsme se během tohoto týdne v našich dovednostech zdokonalili. Užili jsme si samozřejmě také spoustu legrace jak na svahu, tak i v autobuse.

Chtěli bychom poděkovat učitelům, kteří tento lyžařský kurz zorganizovali.

Ve fotogalerii naleznete spoustu fotek z této školní akce.

Barbora Kučerová a Dorota Machová, žákyně 8. ročníku

Sdílet příspěvek: