☎ 571 634 020 | ✉ zszasova@zszasova.cz

Základní škola ZAŠOVÁ
okres Vsetín

6774a140d850eb0e1853fbdbda857015

Lyžařský kurz 1. a 2. ročníku

Ve středu 1. 2. 2023 nám odstartoval lyžařský výcvik 1. a 2. ročníku, který se odehrával ve Ski areálu Bílá – Mezivodí. Na kurzu bylo celkem 45 dětí, které byly rozděleny do pěti lyžařských skupin dle svých lyžařských dovedností. Žáci byli po celou dobu pod vedením lyžařských instruktorů z řad učitelů a vychovatelů školy. Úplní začátečníci, kteří stáli na lyžích poprvé, se s úspěchem naučili lyžovat a pokročilí lyžaři zase pracovali na vylepšení své dosavadní techniky. Odměnou všem za jejich úsilí byly závody, uspořádané poslední den lyžařského kurzu. Všichni účastníci dostali sladkou odměnou a vítězové závodu obdrželi  medaile. Na závěr chceme moc poděkovat všem rodičům za pomoc a příští rok se budeme opět těšit!

Fotografie z tohoto kurzu najdete ve fotogalerii.

Sdílet příspěvek: