☎ 571 634 020 | ✉ zszasova@zszasova.cz

Základní škola ZAŠOVÁ
okres Vsetín

DYNE

Halloweenská stezka odvahy

 Na středeční odpoledne 25. 10. 2023 připravila ZŠ Zašová pro děti již třetí Halloweenskou stezku. Kvůli nepříznivému počasí jsme letošní stezku přesunuli do budovy školy. Děti při vstupu do školy dostaly kartičky, na které sbíraly razítka za splněné úkoly. Bylo připraveno devět stanovišť, kde se děti setkaly s bílou paní, vodníkem a bludičkami, čarodějkami  a dalšími strašidly… Malí odvážlivci si mohli vyzkoušet obratnost, odvahu nebo také skládaní obrázkových puzzlí a sudoku. Téměř všechny děti se přeměnily k nepoznání a staly se z nich strašidla, duchové, čarodějnice a jiné strašidelné bytosti…  Na konci stezky byli malí návštěvníci odměněni sladkostí a omalovánkou. Letošní Halloweenskou stezku navštívilo rekordních 156 dětí, z nichž mnohé byly předškolního věku v doprovodu rodičů. Poděkování patří žákům školy, kteří dětem pomáhali na stanovištích plnit úkoly.

Vychovatelky ŠD a ŠK

Sdílet příspěvek: