☎ 571 634 020 | ✉ zszasova@zszasova.cz

Základní škola ZAŠOVÁ
okres Vsetín

fotogalerie

Fotogalerie v provozu

Vážení rodiče,

jsem moc rád, že Vás mohu informovat o zprovoznění poslední záložky na našich webových stránkách, a to FOTOGALERIE. V minulém školním roce bohužel téměř žádné školní akce neproběhly (všichni víme z jakého důvodu), a tak jsme fotogalerii nevěnovali příliš pozornost. I když ani letos není situace úplně ideální, podařilo se nám od začátku školního roku několik akcí uskutečnit a máme z nich i nějaké hezké fotky. Ve fotogalerii tak naleznete např. fotky z Republikového finále OVOV z Brna, T-Mobile běh, akce školní družiny Výcvik a výchova psů a také velmi zdařilou akci Halloween a další. Posledním příspěvkem jsou pak fotky z lyžařského kurzu 2. a 3. ročníku. V nejbližší době se můžete těšit na fotografie z dnes končícího lyžáku 1. a 4. ročníku. Naleznete zde i pár alb z předchozích let. V budoucnu by se měly ve fotogalerii aktuálně objevovat fotky ze všech našich akcí. Věříme, že Vás pohled na Vaše děti potěší.

Sdílet příspěvek: