☎ 571 634 020 | ✉ zszasova@zszasova.cz

Základní škola ZAŠOVÁ
okres Vsetín

FotkyFoto_silnicni-vylet-deti_13604834

Druháci si užili školní výlet

    Na úterý 7. června se všichni druháci moc těšili. Čekal je totiž školní výlet do Nového Jičína a zámku Kunín.

     Nejprve navštívili muzeum klobouků v TIC v Novém Jičíně. V jedinečné expozici si děti prohlédly proces výroby klobouků a seznámily se se značkou TONAK. Pokračovali jsme prohlídkou expozice o slavném generálovi Laudonovi, který v tomto domě zemřel. Výstava děti velmi zaujala, neboť byla interaktivní.

     Cesta pak pokračovala na zámek Kunín. Pro naše výletníky byla připravena prohlídka zámeckých komnat, divadelní pohádka, výstava loutek, kulis a kostýmů. Opékání špekáčků v zámecké zahradě bylo příjemnou tečkou za naším výletem.

      J. Kohoutková, E. Zabrucká 

Sdílet příspěvek: