☎ 571 634 020 | ✉ zszasova@zszasova.cz

Základní škola ZAŠOVÁ
okres Vsetín

dopravní v.

DOPRAVNÍ VÝCHOVA 3. A

14. září se žáci 3. A vydali do Valašského Meziříčí na Den s BESIPem, který žáky poučil o bezpečném pohybu na silnicích během cesty do školy.

Děti plnily různé úkoly, které souvisely hlavně s dopravní výchovou. Zopakovaly si dopravní značky, správnou výbavu kola a zhodnotily různé situace na křižovatkách. Svou práci jim také předvedli hasiči, policisté a zdravotníci. Žáci si prohlédli jejich služební vozy, na figuríně si vyzkoušeli správný postup první pomoci a také si zopakovali důležitá telefonní čísla. Za své znalosti získali zajímavé ceny.

Všem dětem se Den s BESIPem moc líbil. Odvezli si spoustu nových informací a poznatků a už teď se těší na příští společnou akci.

Michaela Steinerová

Sdílet příspěvek: