☎ 571 634 020 | ✉ zszasova@zszasova.cz

Základní škola ZAŠOVÁ
okres Vsetín

den v přírodě

Den v přírodě pátého ročníku

 V pondělí 25. 9. se třídy 5. A a 5. B společně vydaly na tradiční pochoďák, letos směr Zubří – Randusky a zpět.

První zastávkou byl pohádkový orloj, kde jsme se občerstvili a děti dostaly k plnění svůj první úkol – tzv. podzimní hledání, kdy na papíře dostaly různé obrázky plodů, listů, a květin a měli za úkol co nejvíce z těchto věcí najít a pozorovat. Poté jsme se vydali do lesa, kde na žáky čekaly další úkoly. Např. holky stavěly z přírodnin domečky pro lesní víly a kluci domečky pro skřítky.  Jako poslední úkol měly děti sestavit na lesní cestě „podzimní mandalu“.

Za odměnu dostali všichni další náměty na podzimní aktivity v podobě pracovního listu.

Mgr. Simona Jakubíková

Sdílet příspěvek: