☎ 571 634 020 | ✉ zszasova@zszasova.cz

Základní škola ZAŠOVÁ
okres Vsetín

carod

Čarodějný den ve  4. B

       Čarodějnice Bordelína je neskutečná bordelářka. Ve svých věcech, ale také ve třídě nadělala strašný nepořádek. S  dětmi jsme jí pomohli s úklidem a vytvořili lexikon plný opakovací češtiny. V matematice k nám zavítal starý laskavý čaroděj , který nám malinko zamotal hlavu se zlomky. Vše se nám ale podařilo zdárně vyřešit a nakonec jsme si jeho příběh  dokončili každý podle své fantazie. Do čtení nakonec přiletěla na návštěvu i Malá čarodějnice. Kouzelný zelený  lektvar s žížalkami a kyselými rybičkami byl pro nás na posilnění, abychom to celé zvládli.

                                                                                                                                        Mgr. Dita Vaiglová

Sdílet příspěvek: