☎ 571 634 020 | ✉ zszasova@zszasova.cz

Základní škola ZAŠOVÁ
okres Vsetín

6ade2edf2f08d9248b7688ab1ced6120

Beseda s knihovnicí

Konec měsíce ledna jsme si s prvňáčky zpestřili výuku českého jazyka besedou o pohádkové knize. Tu si pro nás připravily paní knihovnice z Valašského Meziříčí. Společně jsme prošli pohádkou Největší poklad. S hlavní hrdinkou, malou čarodějnicí, si děti zalétaly na koštěti,

kouzlily neviditelnou hůlkou a přemýšlely, co pro nás může být největším pokladem. Je to snad zlato či drahé kameny? Nikoliv, i my jsme přišli na to, že je to něco, co si za peníze koupit nemůžeme – láska, rodina, přátelství, zdraví… Tyto vzácné hodnoty jsme závěrem zkusili nakreslit a napsat do kouzelné pohádkové truhly.

Beseda se dětem moc líbila a ocenily i pozvání na návštěvu knihovny ve Valašském Meziříčí.                                                                                                                       

Třídní učitelky 1. ročníku

Sdílet příspěvek: