Classroom for math learning with formula on chalkboard. Vector cartoon illustration of empty school class interior for mathematics, geometry and algebra learning

Den otevřených dveří

Rozdíl mezi vybavením školy kdysi a dnes mohli posoudit všichni, co navštívili Den otevřených dveří na ZŠ Zašová 4. září.

Někteří se nestačili divit, že starou tělocvičnu nahradily hned čtyři odborné učebny. Žáci se v nich budou zdokonalovat ve svých jazykových, počítačových, přírodovědných i pracovních dovednostech. Návštěvníci obdivovali nejen samotné zařízení učeben, ale i široké spektrum moderních výukových pomůcek.

Průběh této vydařené akce stihla zaznamenat i regionální televize. Reportáž naleznete na odkazu:

Doufáme, že v této nejisté době plné různých mimořádných opatření nezůstanou tyto nové učebny prázdné, ale budou co nejvíce využívány zvídavými žáky a jejich nadšenými učiteli.

R. Kolomazníková, K. Martinková