Vyhledávání

 

Měsíční plán -DUBEN

 

1. 4.                 Výchovný koncert ZUŠ B-Art

                        Účast:             žáci I. stupně

                        Místo:             KD Zašová

                        Čas:                 10:00 - 11:20 hodin

                        Zodpovídá:     třídní učitelé

4. 4.                 Pythagoriáda - školní kolo

                        Účast:             vybraní žáci V. - VIII. ročníku

                        Místo:             školní jídelna

                        Čas:                 7:45 - 9:15 hodin

                        Zodpovídá:     Mgr. B. Juřicová

4. 4.                 Divadelní představení - „O Liazce"

                        Účast:             žáci I. a III. ročníku

                        Místo:             Nový Jičín

                        Čas:                 7:40 - 10:15 hodin

                        Zodpovídá:     Mgr. J. Kohoutková

9. 4.                 Pedagogická rada

9. 4.                            Den otevřených dveří - informace o prospěchu a chování žáků za III. čtvrtletí

                        Čas:  I. st. od 14.30 - 16.00 hodin, II. st. od 15.00 hodin - 16.30 hodin

9. 4.                 Štafetový pohár

                        Účast:             vybraní žáci I. stupně

                        Místo:             Val. Meziříčí

                        Čas:                 7:30 - 12:30 hodin

                        Zodpovídá:     Mgr. M. Podzemná

10. 4.               Zápis žáků do I. ročníku pro školní rok 2019/2020

                        Čas:                 13:00 - 17:00 hodin  

10. 4.               Divadelní představení - „Malá čarodějnice"

                        Účast:             žáci I. - III.  ročníku

                        Místo:             Valašské Meziříčí

                        Čas:                 7:40 - 10:00 hodin

                        Zodpovídá:     Mgr. J. Kohoutková

12. a 15.4.       Jednotná přijímací zkouška do čtyřletých maturitních oborů SŠ

16. a 17.4.       Jednotná přijímací zkouška do šestiletých a osmiletých maturitních oborů SŠ

15.-17.4.         Škola v přírodě

                        Účast:             žáci IV. A, B

                        Místo:             Velké Karlovice

                        Zodpovídá:     Mgr. M. Podzemná

16. 4.               Atletický trojboj

                        Účast:             žáci I. stupně

                        Místo:             Val. Meziříčí

                        Čas:                 8:00 - 12:00 hodin

                        Zodpovídá:     Mgr. L. Hyjánková

18.-19.4          Velikonoční prázdniny

22. 4.              Zahájení plaveckého výcviku -  II. B,  III. B a IV. B - 10:00 - 11:30 hodin

24. 4.              Házenkářská liga

                       Účast:              žáci III. ročníku

                       Místo:              Zubří

                       Čas:                 8:00 - 12:00 hodin

                       Zodpovídá:      D. Opálková

25. 4.              Zahájení plaveckého výcviku - I. a V. ročník - 7:40 - 10:15 hodin

25. 4.              Zahájení plaveckého výcviku -  II. A,  III. A a IV. A - 10:00 - 11:30 hodin

25. 4.               Divadelní představení - „Jú a Hele"

                        Účast:             ŠD a ŠK

                        Místo:             Zlín

                        Čas:                 12:30 - 17:30 hodin

                        Zodpovídá:     D. Opálková, doprovod Mgr. M. Špůrková

 

 

PŘIHLÁŠENÍ
 
jméno: 
heslo:
 
Zapomněli jste heslo?
 
FOTOGALERIE